Szkolenie dla przedsiębiorców w Koźminie Wlkp.

W Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbyło się, kolejne z cyklu, spotkanie szkoleniowe zatytułowane Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

Szkolenie adresowane było do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność
na terenie Gminy Koźmin Wlkp. Każda z przybyłych osób otrzymała od organizatora – Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych drobny upominek. Uczestnicy wysłuchali wykładu p. psycholog Agnieszki Woźnicy na temat sposobów radzenia sobie ze stresem, p. Prezes Aneta Karkosz przedstawiła ofertę Funduszu oraz pokrótce zaprezentowała założenia i korzyści płynące z uczestnictwa w inicjatywie JEREMIE. Głos zabrał również przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego, który przedstawił zgromadzonym informacje nt. inicjatywy JEREMIE oraz stopień jej realizacji na terenie województwa wielkopolskiego.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]