Szkolenie dla przedsiębiorców w Krotoszynie

W Urzędzie Miejskim w Krotoszynie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami z terenu Miasta i Gminy Krotoszyn. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu szkoleniowego zatytułowanego Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

Uczestnicy wysłuchali wykładu p. psycholog Agnieszki Woźnicy na temat sposobów radzenia sobie ze stresem, p. Prezes Aneta Karkosz przedstawiła ofertę Funduszu oraz pokrótce zaprezentowała założenia i korzyści płynące z uczestnictwa w inicjatywie JEREMIE. Głos zabrał również przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego, który przedstawił zgromadzonym informacje nt. inicjatywy JEREMIE oraz stopień jej realizacji na terenie województwa wielkopolskiego. Każda z przybyłych na spotkanie osób, otrzymała od organizatorów drobny upominek.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]