Aktualności

11.2003 Złożenie wniosku o objęcie udziałów przez BGK

Został złożony wniosek o nabycie udziałów w Samorządowym Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu ze środków Krajowego Funduszu Poręczeń Kredytowych zdeponowanych w Banku Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie. Wniosek rozpatrywany jest przez Zarząd Banku Gospodarstwa Krajowego. Pozytywna decyzja spowoduje dokapitalizowanie SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu o dodatkowe 49% w stosunku do zgromadzonego już kapitału. 

09-10.2003 Nowi Udziałowcy

Do Funduszu zgłosili akces przystąpienia nowi udziałowcy. Są nimi: 
• Gmina Pogorzela 
• Gmina Borek Wielkopolski 

29.08.2003 Wystawa z okazji 50 lecia Cechu Rzemiosł Różnych

29 sierpnia 2003 r. rozpoczęły się obchody 50-lecia Cechu Rzemiosł Różnych w Gostyniu. W hali sportowej Gimnazjum nr 1 zaprezentowali się przedstawiciele różnych branż. Swoje stoisko zaprezentował również Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, a w raz z nim Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Powiatu Gostyńskiego. Fundusz przeprowadził wśród rzemieślników kampanię informacyjną, mającą na celu przybliżenie tej grupie przedsiębiorców (oraz wszystkim innym zainteresowanym) zasad funkcjonowania Funduszu, powołanego przez samorządy powiatowe i gminne z terenu naszego powiatu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]