Aktualności

11.12.2006 Spotkanie z przedsiębiorcami

Spotkanie z przedsiębiorcami na temat "Firmowy Ekspress Kredytowy i Biznes Pakiet - oferta dla małych i średnich firm". Spotkanie zostało zorganizowane przez BZ WBK S.A.

05.12.2006 XVIII FORUM GOSPODARCZE

XVIII Forum Gospodarcze na temat "Jak uzyskać pieniądze na działalność gospodarczą z funduszu pożyczkowego". Przedsiębiorcy mieli okazję zapoznać się z ofertą Funduszu m. in. warunkami, jakie przedsiębiorca musi spełnić by móc starać się o poręczenie SFPK Sp. z o.o.

28.09.2006 Spotkanie z przedsiębiorcami

Spotkanie z przedsiębiorcami z terenu Gminy Krobia.

więcej »
26.09.2006 Podpisanie umowy z PFP

Podpisanie umowy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości w Szczecinie (Subregionalny Fundusz Pożyczkowy Wielkopolska-Północ).

więcej »
25.05.2006 Spotkanie z przedsiębiorcami w Krotoszynie

Krotoszyn – spotkanie z przedsiębiorcami nt: „Wpływ funduszy strukturalnych na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.” lub za pośrednictwem współpracujących z Funduszem Instytucji Finansujących.

14.09.2006 Konferencja w Lesznie

Uczestnictwo na konferencji w Lesznie nt: „Polityka Unii Europejskiej a gospodarka w miastach średniej wielkości – wymiana najlepszych praktyk”.

23.08.2006 Spotkanie w Kościanie

Spotkanie w Kościanie - wspieranie małej i średniej przedsiębiorczości przez Instytucje pozarządowe, banki współpracujące z Funduszem i Powiatowy Urząd Pracy.

09.08.2006 Spotkanie w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej

Spotkanie w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Lesznie w celu omówienia możliwości współpracy i uczestnictwa w programie gospodarczym regionu.

10.06.2006 Festyn Charytatywno-Handlowy

W tym dniu w Gostyniu odbył się Festyn Charytatywno-Handlowy, na którym Fundusz miał okazję przedstawić swoją ofertę dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Swoją ofertę przedstawiały także banki z terenu Gostynia.

więcej »
09.06.2006 I Targi Finansowe w Lesznie

Przedstawiciele SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu reprezentowali ofertę Funduszu na I Targach Finansowych w Lesznie organizowanych przez Regionalną Izbę Przemysłowo Handlową.

więcej »
19.05.2006 Spotkanie z Dyrektorem PKO BP w Lesznie

Prezes Funduszu – Aneta Karkosz- spotkała się z Dyrekcją PKO BP S.A. w Lesznie - Panem Edwinem Napierałą. Celem rozmowy było omówienie realizacji umowy podpisanej w kwietniu z Regionalnym Oddziałem Detalicznym w Poznaniu oraz przybliżenie działalności poręczycielskiej Funduszu. Umowa ta daje możliwość współpracy z 21 oddziałami Banków podlegających pod region poznański.

Maj Targi Finansowe w Lesznie

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. uczestniczył w targach finansowych, które odbyły się w leszczyńskim ratuszu. Podczas targów była możliwość zapoznania się z ofertą Funduszu oraz poznania procedury przyznawania poręczeń."

więcej »
10.05.2006 Konferencja w Krotoszynie

W Krotoszynie przedstawiciele SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu wzięli udział w konferencji nt. „Partnerstwo Publiczno-Prawne – szanse i wyzwania dla samorządu terytorialnego”. Na spotkaniu obecni byli przedsiębiorcy z terenu Miasta i Gminy Krotoszyn, którzy mieli możliwość zapoznania się z ofertą poręczeniową naszego Funduszu.

więcej »
10.04.2006 Zgromadzenie Wspólników

W Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Gostyniu odbyło się posiedzenie Zgromadzenia Wspólników Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu.

więcej »
30.03.2006 Spotkanie dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej

W siedzibie Firmy "Banaszak" na Brzeziu odbyło się spotkanie osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Przedstawiciel SFPK SP. z o.o. w Gostyniu –Katarzyna Biernat zaprezentowała ofertę poręczeniową Funduszu. Formy finansowania przedsiębiorstw i procedury otwierania rachunków firmowych i ich funkcjonowanie przedstawiły takie banki jak: BGŻ, BZ WBK S.A, PKO BP S.A. O/ Gostyń.

więcej »
16.03.2006 Podpisanie umowy dofinansowania

Odbyło się uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie w ramach projektu Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw w Warszawie. 

więcej »
15.03.2006 Spotkanie z przedstawicielami Miasta i Gminy Wschowa

W Urzędzie Miejskim w Gostyniu odbyło się spotkanie Funduszu z Przedstawicielami Miasta i Gminy Wschowa w celu przystąpienia Gminy Wschowa jako potencjalnego udziałowca SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu.

28.02.2006 Spotkanie z przedstawicielami leszczyńskich banków

W związku z objęciem udziałów przez Miasto Leszno w Samorządowym Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu - w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Lesznie miało miejsce spotkanie Funduszu z przedstawicielami leszczyńskich banków.

więcej »
25.01.2006 Spotkanie w Urzędzie Miasta w Gostyniu

Dnia 25 stycznia 2006 roku w Urzędzie Miejskim w Gostyniu odbyło się spotkanie mające na celu nawiązanie trójstronnej współpracy pomiędzy Samorządowym Funduszem Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu a Regionalną Izbą Przemysłowo Handlową w Lesznie.

więcej »
24.01.2006 Spotkanie w Urzędzie Miasta w gostyniu

Dnia 24 stycznia 2006 roku w Urzędzie Miejskim w Gostyniu odbyło się spotkanie mające na celu nawiązanie obopólnej współpracy pomiędzy Samorządowym Funduszem Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu a Polską Fundacją Przedsiębiorczości w Szczecinie.

więcej »
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]