Aktualności

14.12.2011 SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI MŚP W KOLE

Kolska Izba Gospodarcza, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, zorganizowali dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Koło spotkanie promujące inicjatywę JEREMIE wśród przedsiębiorców sektora MŚP.

więcej »
14.12.2011 SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI MŚP W TURKU

Turecka Izba Gospodarcza, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, zorganizowali dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Turek spotkanie promujące inicjatywę JEREMIE wśród przedsiębiorców sektora MŚP.

więcej »
29.11.2011 INTELIGENCJA FINANSOWA

Studenckie Forum Business Centre Club było organizatorem wykładów tematycznych Inteligencja Finansowa skierowanych do studentów i absolwentów uczelni wyższych, które odbyły się w auli Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 28 – 30 listopada 2011.

więcej »
29.11.2011 PROMOCJA JEREMIE WŚRÓD PRZEDSIĘBIORSTW POWSTAŁYCH NA BAZIE ZAP W OSTROWIE WLKP.

PKO Bank Polski, Bank Gospodarstwa Krajowego, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Izba Przemysłowo - Handlowa Południowej Wielkopolski byli organizatorami spotkania biznesowego zorganizowanego dla przedsiębiorstw powstałych na bazie Zakładów Automatyki Przemysłowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Odbyło się ono 25.11.2011 roku o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej ZAP-KOOPERACJI Sp. z o.o. przy ul. Krotoszyńskiej 35 w Ostrowie Wielkopolskim.

więcej »
24.11.2011 SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI MŚP W PLESZEWIE

Urząd Miasta i Gminy Pleszew, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o., Bank Gospodarstwa Krajowego, Ośrodek Mediacyjny przy Izbie Przemysłowo – Handlowa Południowej Wielkopolski oraz Pleszewska Izba Gospodarcza zorganizowali dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Pleszew spotkanie promujące inicjatywę JEREMIE wśród przedsiębiorców sektora MŚP.

więcej »
10.11.2011 SPOTKANIE W ŚREMIE

więcej »
07.11.2011 SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE ROK REALIZACJI INICJATYWY JEREMIE

W dniach 03-04 listopada bieżącego roku w Dolsku odbyło się spotkanie podsumowujące rok realizacji inicjatywy JEREMIE na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

więcej »
14.09.2011 FORUM GOSPODARCZE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W OSTRZESZOWIE

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o., Bank Gospodarstwa Krajowego,
Izba Przemysłowo – Handlowa Południowej Wielkopolski, Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie oraz
Urząd Miasta i Gminy w Ostrzeszowie zorganizowali dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Ostrzeszów Forum Gospodarcze zatytułowane Inicjatywa JEREMIE dla rozwoju innowacyjnej Wielkopolski.
Spotkanie odbyło się 13 września 2011 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ulicy 21 Stycznia 2,
o godzinie 15:00.

więcej »
09.09.2011 FORUM GOSPODARCZE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W WYSOCKU WIELKIM

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o., Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski,
Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Izba Przemysłowo – Handlowa Południowej Wielkopolski zorganizowali
dla przedsiębiorców z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski Forum Gospodarcze zatytułowane
Inicjatywa JEREMIE dla rozwoju innowacyjnej Wielkopolski. Spotkanie odbyło się 08 września 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim przy ulicy Kościelnej 52, o godzinie 17:00.

więcej »
08.09.2011 FORUM GOSPODARCZE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowy Sp. z o.o., Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Izba Przemysłowo – Handlowa Południowej Wielkopolski zorganizowali dla przedsiębiorców z terenu Miasta Ostrów Wielkopolski Forum Gospodarcze zatytułowane Inicjatywa JEREMIE dla rozwoju innowacyjnej Wielkopolski. Spotkanie odbyło się 07 września 2011 roku w siedzibie Izby Przemysłowo – Handlowej Południowej Wielkopolski przy ulicy Wrocławskiej 93 w Ostrowie Wlkp. o godzinie 17:00.

więcej »
18.07.2011 Zarejestrowanie w KRS podwyższonego kapitału SFPK Sp. z o.o.

Zarząd SFPK Sp. z o.o. informuje, że w dniu 18.07.2011 został zarejestrowany w KRS podwyższony kapitał Spółki.

więcej »
07.07.2011 ZMIANA TARYFY OPŁAT

Informujemy, że w dniu dzieiejszym, tj. 07 lipca 2011, została zmieniona Taryfa opłat za udzielane poręczenia.

więcej »
17.06.2011 Spotkanie informacyjne w Lesznie

Przedstawicielki Funduszu uczestniczyły w spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający przy Starostwie Powiatowym w Lesznie.

więcej »
16.06.2011 Spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez SFPK oraz PKO BP

SFPK Sp. z o.o. oraz PKO BP S.A. wspólnie zorganizowały szkolenie skierowane do przedsiębiorców z sektora MŚP (jako potencjalnych klientów i już istniejących) z terenu powiatu rawickiego. Odbyło się ono w Restauracji "Leśna" w Rawiczu. Podczas spotkania została zaprezentowana działalność poręczeniowa Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz informacje nt. inicjatywy JEREMIE.

więcej »
06.06.2011 Seminarium "Co jeszcze z Unii?"

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zorganizowało w dniu 06 czerwca 2011 roku seminarium pod hasłem "Co jeszcze z Unii?"

więcej »
31.05.2011r. Spotkanie informacyjne w Gnieźnie

Uczestnictwo pracowników SFPK Sp. z o.o. w spotkaniu informacyjnym zatytułowanym Inicjatywa JEREMIE – szansą dla wielkopolskich przedsiębiorstw. Organizatorem spotkania był Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Przedstawicielki Funduszu podczas swojego wystąpienia miały możliwość zaprezentowania aspektów jego działalności oraz informacje na temat unijnej inicjatywy JEREMIE.

więcej »
25.05.2011r. Szkolenie dla przedsiębiorców w Lesznie

W leszczyńskim Ratuszu odbyło się już ostatnie, z edycji wiosennej, spotkanie szkoleniowe skierowane do przedsiębiorców zatytułowane Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

więcej »
23-24.05.2011r. Spotkanie sprzedażowe w Dolsku

W Dolsku odbyło się spotkanie sprzedażowe z oddziałami PKO Banku Polskiego S.A. z udziałem PFPK Sp. z o.o., SFPK Sp. z o.o. oraz przedstawicieli banku BGK promujące Inicjatywę JEREMIE w województwie wielkopolskim.

więcej »
16-18.05.2011 Konferencja w Międzyzdrojach

Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. przy współudziale Krajowej Grupy Poręczeniowej Sp. z o.o.zorganizował konferencję dla funduszy poręczeniowych w Międzyzdrojach, która odbyła się w dniach 16-18 maja br.

więcej »
13.05.2011r. Szkolenie dla przedsiębiorców w Starych Oborzyskach

W Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach. odbyło się, kolejne z cyklu, spotkanie szkoleniowe zatytułowane Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

więcej »
12.05.2011r. Szkolenie dla przedsiębiorców w Koźminie Wlkp.

W Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbyło się, kolejne z cyklu, spotkanie szkoleniowe zatytułowane Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

więcej »
06.05.2011r. Szkolenie dla przedsiębiorców w Czempiniu

W Urzędzie Gminy Czempiń odbyło się już trzecie spotkanie szkoleniowe zatytułowane Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Szkolenie adresowane było do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność na terenie Gminy Czempiń.

więcej »
20.04.2011r. Szkolenie dla przedsiębiorców w Krotoszynie

W Urzędzie Miejskim w Krotoszynie odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami z terenu Miasta i Gminy Krotoszyn. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu szkoleniowego zatytułowanego Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

więcej »
19.04.2011r. Szkolenie w Gostyniu

W Urzędzie Miasta w Gostyniu odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń, których organizatorem jest Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Szkolenie pt. Jak sobie radzić ze stresem, czyli psychologiczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej kierowane jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa z terenu Gminy Gostyń.

więcej »
14.04.2011 Zgromadzenie wspólników SFPK Sp. z o.o.

Zgromadzenie 37 udziałowców Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

więcej »
07.04.2011r. Spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez SFPK oraz PKO BP

SFPK Sp. z o.o. oraz PKO BP S.A. wspólnie zorganizowały szkolenie skierowane do przedsiębiorców z sektora MŚP (jako potencjalnych klientów i już istniejących) z terenu Miasta Leszna. Odbyło się ono w Wilkowicach k/Leszna, podczas spotkania została zaprezentowana działalność poręczeniowa Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz informacje nt. inicjatywy JEREMIE.

więcej »
06.04.2011r. Spotkanie szkoleniowe dla analityków GBW

Spotkanie szkoleniowe w Poznaniu skierowane do analityków z Gospodarczego Banku Wielkopolskiego omawiające metodologię uproszczoną w ramach realizacji inicjatywy JEREMIE. Pracownicy Funduszu przedstawili także jaka dokumentacja jest niezbędna podczas starania się o poręczenie SFPK Sp. z o.o. oraz jak wygląda cała procedura udzielania poręczeń.

I kwartał 2011 Spotkania w I kwartale 2011

W okresie I kwartału 2011 roku Prezes Aneta Karkosz uczestniczyła w: sesjach Rad Miejskich oraz Rad Gmin, spotkaniach z władzami poszczególnych samorządów. Spotkania te miały na celu przedstawienie zapotrzebowania Funduszu na kapitał zakładowy, który jest niezbędny do utrzymania skali działania Funduszu.

Ponadto odbywały się spotkania w poszczególnych placówkach Banków współpracujących, w których zaprezentowano i omówiono zasady współpracy w ramach inicjatywy JEREMIE.

31.03.2011r. Spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez SFPK oraz PKO BP

SFPK Sp. z o.o. oraz PKO BP S.A. wspólnie zorganizowały szkolenie skierowane do przedsiębiorców z sektora MŚP (jako potencjalnych klientów i już istniejących) z terenu Miasta i Gminy Ostrów Wlkp. Podczas spotkania została zaprezentowana działalność poręczeniowa Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz informacje nt. inicjatywy JEREMIE.

więcej »
23-24.02.2011r. Spotkanie informacyjne dotyczące inicjatywy JEREMIE

W Dolsku odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące inicjatywy JEREMIE w województwie wielkopolskim dla pracowników Banków zrzeszonych w ramach Gospodarczego Banku Wielkopolskiego S.A. związanych z obsługą klientów z sektora MSP. Celem spotkania było zapoznanie doradcom z uproszczoną metodologią stosowaną przez Fundusze w ramach inicjatywy JEREMIE oraz działania promocyjne na rzecz tej inicjatywy.

więcej »
18.02.2011r. Podpisanie umowy o współpracę z GBW

Prezes Funduszu p. Aneta Karkosz podpisała z Gospodarczym Bankiem Wielkopolskim w Poznaniu umowę o współpracę, dzięki której przedsiębiorcy i klienci GBW będą mogli korzystać z oferty SFPK Sp. z o.o.

13-14.01.2011r. Spotkanie podsumowujące działania w ramach inicjatywy JEREMIE

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. wraz z Poznańskim Funduszem Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., a także Bankiem Gospodarstwa Krajowego zorganizowały spotkanie podsumowujące działania w ramach inicjatywy JEREMIE w województwie wielkopolskim w roku 2010 dla pracowników PKO Banku Polskiego S.A. Na spotkaniu omawiano między innymi trudności, jakie napotykają doradcy i analitycy w trakcie korzystania z metodologii uproszczonej przy składaniu wniosków w ramach projektu JEREMIE, a także został zaprezentowany stan realizacji inicjatywy w województwie wielkopolskim

więcej »
05.01.2011 Spotkanie noworoczne

Prezes Aneta Karkosz wzięła udział w corocznym uroczystym spotkaniu noworocznym z przedsiębiorcami, które odbyło się w Krotoszyńskim Ratuszu. W spotkaniu udział wzięło około 130 przedstawicieli firm i instytucji. Burmistrz Julian Jokś składał gratulację oraz wręczał dyplomy szefom firm, które w 2010 roku zdobyły wyróżnienia lub certyfikacje.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]