Spotkanie z przedstawicielami sektora bankowego

W Sali Posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Gostyń odbyło się spotkanie zorganizowane przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. mające na nawiązanie współpracy środowiska gospodarczego z sektorem bankowym.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Kredyt Banku S.A.: oraz reprezentanci lokalnych przedsiębiorców i instytucji działających na korzyść małych i średnich przedsiębiorstw z Kościana, Rawicza, Krotoszyna i Gostynia Na spotkaniu została przed-stawiona oferta banku i funduszu oraz zasady współpracy ze środowiskiem gospodarczym. Po spotkaniu z przedsiębiorcami odbyło się spotkanie z władzami samorządów terytorialnych. Rozmawiano m in. o zasadach wzajemnej współpracy i o promowaniu produktów banków współpracujących z funduszem na terenie Urzędów Gminnych i Powiatowych. 

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]