Zgromadzenie Wspólników SFPK Sp. z o.o.

Dnia 25.04.2007 roku odbyło się Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu. Na posiedzeniu zostało udzielone absolutorium Członkom Zarządu oraz Członkom Rady Nadzorczej za rok 2006.

Dodatkowo zostało zatwierdzone sprawozdanie finansowe za rok 2006 oraz sprawozdanie Zarządu z działalności spółki w tym okresie. Omówione zostało także wykonanie planu za rok 2006. W związku z rezygnacją p. Hanny Kowalskiej z członkostwa w Radzie Nadzorczej, która reprezentowała w wymienionym organie Bank Gospodarstwa Krajowego w/w Wspólnik przedstawił nowego kandydata, którym jest p. Piotr Trybek – kierownik Filii BGK w Kaliszu. Zaproponowany kandydat został zaakceptowany przez pozostałych Wspólników. Dokonano także zatwierdzenia planu działania na rok 2007 oraz planów na lata 2008-2010.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]