Spotkanie biznesowe

Dnia 27.11.2008 roku odbyło się spotkanie biznesowe pt: Jak wzmocnić pozycję firmy na rynku w warunkach wahań systemu finansowego? zorganizowane przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. przy współpracy PKO BP S.A. O/Gostyń.

Podczas spotkania Pan prof. dr hab. Henryk Mruk wykładowca Katedry Strategii Marketingowych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Dyrektor Instytutu Marketingu WSZiB w Poznaniu, przedstawił prezentacje na temat "Budowania przewagi konkurencyjnej przez MSP".
Dodatkowo organizatorzy przedstawili swoje oferty, które kierowane są dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorzy zorganizowali również konkurs z upominkami, w którym przybyli przedsiębiorcy chętnie brali udział. Prowadzący odpowiadali również na pytania nurtujące przedsiębiorców.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]