Aktualności

10 listopada 2020 Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Lesznie

więcej »
18 czerwca 2020 Ponowny nabór wniosków - PUP Gostyń

więcej »
09 kwietnia 2020 Pożyczka RATUJ BIZNES

Niskooprocentowana pożyczka na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla mikro i małych przedsiębiorców z Miasta Leszna.

więcej »
26 marca 2020 Ważny Komunikat dla Klientów SFPK

W związku z ogłoszeniem epidemii COVID-19, w dniu dzisiejszym uchwałą Zarządu Spółki wprowadzamy BEZPŁATNE działania wspomagające przedsiębiorców.

więcej »
04 marca 2020 Podpisanie umów o dotacje w Starostwie Powiatowym w Gostyniu

We wtorek 03.03.2020r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyniu odbyło się spotkanie dla osób bezrobotnych ubiegających się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej mające na celu wręczenie umów.

więcej »
03 marca 2020 Gala podsumowująca konkurs "Pomysł na biznes"

Gala podsumowująca XI edycję konkursu „Pomysł na biznes” odbyła się 28.02.2020r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

więcej »
24 stycznia 2020 Pierwsze Forum Przedsiębiorczości w Śmiglu

Dnia 23 stycznia 2020 roku w Śmiglu odbyło się  Pierwsze Forum Przedsiębiorczości. Podczas wydarzenia poruszono tematykę związaną m.in. z procedurami dotyczącymi przetargów publicznych, zmian w przepisach ZUS, a także przedstawiono zebranym przedsiębiorcom jakimi bezpłatnymi narzędziami marketingowymi mogą wspomóc swój biznes.

więcej »
16 stycznia 2020 Podpisanie umowy na środki dla MŚP

W dniu 14 stycznia 2020 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w obecności Pana Marka Woźniaka – Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Pani Prezes Aneta Karkosz podpisała umowę na świadczenie usługi pośrednictwa finansowego w zakresie udzielania poręczeń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru województwa wielkopolskiego ze środków publicznych z Wielkopolskiego Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

więcej »
14 stycznia 2020 Noworoczne spotkanie w Starych Oborzyskach

 

W dniu 10 stycznia 2020 roku w Starych Oborzyskach odbyło się  spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami zorganizowane przez Gminę Kościan.

więcej »
10 stycznia 2020 Noworoczne spotkanie w Krotoszynie

W dniu 09 stycznia 2020 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami zorganizowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn.

więcej »
07 stycznia 2020 Nabór wniosków - PUP Gostyń

Od 7 stycznia 2020 r. (do odwołania) trwa nabór wniosków na aktywne formy wsparcia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyniu w ramach realizowanych projektów pn.: "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gostyńskim (V)" oraz "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie gostyńskim (V)".

więcej »
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]