Ceremonia wręczenia certyfikatów HACCP.

25 listopada w Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Gostyniu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia z zasad systemu HACCP.

Świadectwo ukończenia otrzymało 45 osób z powiatu gostyńskiego. System ten pozwoli osiągnąć firmom europejskie standardy, które przyczynią się do wzrostu konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Na spotkaniu obecny był także zarząd Funduszu, który mocno był zaangażowany w przygotowanie i zorganizowanie ceremonii. Spotkanie to skupiło wielu przedsiębiorców z branży spożywczej, mięsnej oraz gastronomicznej, których poinformowano o możliwości poręczenia kredytu zaciągniętego w jednym z lokalnych banków. Otwarcia ceremonii dokonała Aneta Karkosz - prezes Naszego Fundu-szu. Wręczenia certyfikatów dokonali: Burmistrz Gostynia - Jerzy Woźniakowski, Burmistrz Po-nieca - Kazimierz Dużałka, Wójt Pępowa - Stanisław Krysicki, a także Członek Zarządu SFPK p. Monika Bielka. Końcowego podsumowania szkoleń dokonali przedstawiciele firmy "Gwarancja" - Wioletta Kowalczyk - konsultant specjalista ds. wdrażania systemu HACCAP i Artur Rogulski - dyrektor działów systemów jakości. 

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]