DLACZEGO WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA?

W sali konferencyjnej leszczyńskiego ratusza odbyła się konferencja pt. „Partnerstwo w biznesie - kadry i zarządzanie w nowoczesnym stylu, czyli dlaczego współpraca się opłaca”.

Organizatorem konferencji była Adwokacka Spółka Partnerska Malczewski Stoczczak Matyaszczyk w Lesznie wraz z Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową w Lesznie, a partnerami byli Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Instytut Rozwoju Masz w sobie MOC. Wydarzenie było objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Leszna. Konferencja skierowana była do indywidualnych przedsiębiorców, spółek, osób zarządzających kadrami, menedżerów, a zainteresowanych nie zabrakło. W nieformalnej, swobodnej atmosferze omawiano między innymi opłacalność ugody w biznesie, budowanie partnerstwa w kadrach oraz sposoby zarządzania sporami. Pani Aneta Karkosz- Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. wygłosiła prelekcję pt.: "Biznesowy tandem - SFPK i JEREMIE. O sile współdziałania w drodze do sukcesu". W trakcie trwania wydarzenia, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, posiadał punkt promocyjno – informacyjny, przy którym p. Izabela Chuda udzielała informacji na temat inicjatywy JEREMIE oraz udzielanych w jej ramach poręczeń.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]