Dni Kariery Leszno

W dniach 12-19 kwietnia 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie odbyły się „Dni Kariery” dla Leszna i okolic.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez PWSZ w Lesznie przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Lesznie oraz Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Lesznie z myślą o mieszkańcach Leszna i okolic.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.  w dniu 12 kwietnia 2018 r. posiadał punkt doradczy, przy którym można było uzyskać informacje na temat działalności poręczeniowej, w szczególności produktów oferowanych przez SFPK Sp. z o.o. w ramach projektu JEREMIE2.  W programie wydarzenia znalazły się także ciekawe szkolenia oraz wykłady m.in. na temat kariery zawodowej, osiągnięcia sukcesu w biznesie oraz podstaw dyplomacji.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]