FORUM GOSPODARCZE LESZNO 2017

W dniu 04.10.2017r. przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. uczestniczyli w Forum Gospodarczym w Lesznie zorganizowanym przez Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową oraz Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową, pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna.

 Forum Gospodarcze zorganizowane po raz pierwszy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze względu na tematykę poruszaną na forum oraz udziałem zaproszonych gości wśród których znaleźli się m.in.: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Prezydent Miasta Leszna, Burmistrz Gminy Rawicz, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, samorządów terytorialnych, Instytucji Finansowych oraz organizatorów.  Moderatorem spotkania był Pan Maciej Stroiński – redaktor w Telewizji Polsat S.A.

 Zostaliśmy wyróżnieni zaproszeniem do panelu tematycznego nt. funduszy unijnych. W efektywnej dyskusji poruszającej istotne kwestie związane z instrumentami zwrotnymi oraz dotacjami wzięła udział Pani Jagoda Wielebińska – Kierownik Biura Monitoringu i Rozliczeń. Podczas trwania wydarzenia przedsiębiorcy mieli również możliwość zapoznania się z naszą aktualną ofertą w punkcie informacyjno – promocyjnym Funduszu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]