FORUM GOSPODARCZE RAWICZ 2017

Dnia 16 listopada 2017r. o godzinie 11:00 w Sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu odbyło się po raz trzeci Forum Gospodarcze organizowane przez Gminę Rawicz. Uczestnikami forum byli przedsiębiorcy i samorządowcy z Wielkopolski oraz przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rawiczu oraz ING Banku Śląskiego. Spotkanie poprowadził Tomasz Telesiński – dyrektor wielkopolskiego Centrum Obsługi Inwestora.

Eksperci z dziedziny gospodarki, prawa oraz doradztwa biznesowego przedstawili prezentacje. Celem forum była przede wszystkim promocja gospodarcza Gminy Rawicz, ale poza tym przeanalizowanie problemu braku rąk do pracy i zatrudnienia pracownika zagranicznego oraz jak rozmawiać z młodym pokoleniem, by zwiększyć ich przywiązanie do firmy i marki. Przedsiębiorcy oraz samorządowcy poznali tajniki rozstań z klasą, czyli jak rozwiązywać konflikty by nie trafić z pracownikiem do sądu.

Podczas trwania Forum Gospodarczego Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, posiadał punkt promocyjno – informacyjny, przy którym pracownicy udzielali informacji na temat aktualnej oferty.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]