GIEŁDA PRODUKTÓW FINSOWYCH - JEREMIE

W dniu 9 maja 2012 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się konferencja skierowana do wielkopolskich przedsiębiorców pt. Giełda produktów finansowych – JEREMIE jako alternatywa finansowania wielkopolskich mikro, małychi średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, jako Pośrednik Finansowy i Parter Konferencji ze swojej strony rozesłał blisko 300 zaproszeń skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
Konferencję uroczyście otworzył Pan Leszek Wojtasiak - Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Pan Jarosław Kała - Dyrektor Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej Banku Gospodarstwa Krajowego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:
- Pani Aneta Karkosz – Prezes SFPK Sp. z o.o.
- Pani Agnieszka Dawydzik -Przedstawicielka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego,
- Pan prof. Witold Orłowski - główny doradca ekonomiczny w PwC,
- Pan Paweł Kaczmarczyk -Przedstawiciel Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
W trakcie konferencji zaproszeni przedsiębiorcy mogli zapoznać się z tematyką związaną z rozwojem MŚP oraz poznać możliwości alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Prezentację produktową, stanowiąca ofertę SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu w zakresie wsparcia MŚP w ramach inicjatywy JEREMIE poprowadzili Pan Romuald Fabisiak i Pani Ludmiła Chomczyk; przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego.Podczas spotkania uczestnicy mogli poznać również doświadczenia przedsiębiorców, którzy skorzystali z wsparcia w zakresie poręczeń oferowanych w ramach inicjatywie JEREMIE.
W trakcie giełdy przedstawiciele SFPK Sp. z o.o. mieli możliwość bezpośrednich rozmów z przedsiębiorcami, dzięki stolikowi eksperckiemu, przy którym rozdystrybuowano materiały promocyjno –informacyjne dotyczące SFPK Sp. z o.o. oraz realizowanej inicjatywy JEREMIE. W trakcie rozmów z przedsiębiorcami pracownicy SFPK Sp. z o.o. – Izabela Chuda oraz Dobromiła Stodolna szczegółowo odpowiadały na zadawane pytania oraz zapoznawały uczestników z ofertą Funduszu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]