KONFERENCJA Finansowanie działalności gospodarczej

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. był Partnerem Festiwalu Przedsiębiorczości i Innowacyjności organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.W ramach Festiwalu w dniu 12.04.2013r. Odbyła się konferencja „Finansowanie działalności gospodarczej” skierowana do przedsiębiorców sektora MŚP oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą.

Konferencję uroczyście rozpoczęło powitanie uczestników przez p. Tomasza Malepszego – Prezydenta Miasta Leszna.
Wśród prelegentów byli przedstawiciele instytucji okołobiznesowych i finansowych, takich jak:

- Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich;

- Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.;

- Leszczyńskie Centrum Biznesu;

- Polska Fundacja Przedsiębiorczości;

- Europartners Sp. z o.o.;

- PKO Bank Polski;

- Getin Bank.

Uczestnikom konferencji zostały przedstawione informacje związane z finansowaniem działalności gospodarczej poprzez pozyskanie zwrotnych środków finansowych przyczyniających się do jej rozwoju.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. wystąpił z prelekcją pt. Inicjatywa JEREMIE – unijny projekt napędzający rozwój wielkopolskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którą wygłosiła p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu.

W trakcie trwania przerwy kawowej uczestnicy konferencji mieli możliwość przeprowadzenia rozmów B2B z prelegentami.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]