KONFERENCJA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

W dniu 26.09.2012r. w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się konferencja Pozabankowe usługi mikrofinansowania małych, średnich przedsiębiorstw – perspektywy i szanse na przyszłość, której organizatorami był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu oraz Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim.

Uczestników konferencji oraz zaproszonych gości uroczyście powitała p. Marta Kaźmierczak Wiceprezes Zarządu OCWP oraz zapowiedziała prezentację pierwszego prelegenta. Jako pierwsza wystąpiła p. Agnieszka Dawydzik Zastępca Dyrektora Departamentu Koordynacji i Wdrażania Programów Regionalnych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, która zaprezentowała zgromadzonym pozadotacyjne instrumenty finansowania przedsiębiorstw w perspektywie finansowej 2014-2020. W drugim wystąpieniu p. Wojciech Marcinkiewicz Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawił uczestnikom konferencji rolę inicjatywy JEREMIE w finansowaniu MŚP w Wielkopolsce.
W kolejnym wystąpieniu, p. Izabela Wasiak pracownik Stowarzyszenia Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, która omówiła zgromadzonym aspekty realizacji inicjatywy JEREMIE przez Stowarzyszenie. Ostatnim wystąpieniem konferencji była prezentacja p. Anety Karkosz Prezesa Zarządu Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, która zaprezentowała poręczenia w ramach inicjatywy JEREMIE jako jeden z instrumentów inżynierii finansowej wspierający innowacyjne projekty i rozwój przedsiębiorczości.

Zwieńczeniem spotkania był wspólny lunch, podczas którego uczestnicy konferencji mieli możliwość porozmawiania z prelegentami.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]