IV Szkolenie pn. „Krok po kroku w biznesie”

Już po raz czwarty uczestniczyliśmy w spotkaniu z cyklu „Krok po kroku w biznesie”. Wydarzenie miało miejsce w biurze Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Lesznie i odbyło się dnia 21.07.2014r.

W ramach serii spotkań szkoleniowych, mających na celu przygotowanie uczestników do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. w Gostyniu zaprezentowali ofertę poręczeń transakcji, tj. kredytów, pożyczek oraz leasingów.

Na powyższym spotkaniu poinformowano uczestników również o poręczeniach oferowanych przez SFPK Sp. z o. o. w ramach unijnego projektu JEREMIE.

W celu urzeczywistnienia przedstawianych informacji przekazano katalogi „JEREMIE dla przedsiębiorców”, obrazujące zrealizowane z sukcesem inwestycje, przy wykorzystaniu środków unijnych.

Po zakończeniu części prezentacyjnej uczestnicy zadawali pytania,  przez co uzyskali widzę o działalności poręczeniowej Funduszu, pomagającą w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]