Nagrody i wyróżnienia

Laur eksperta

ZNAK JAKOŚCI "LAUR EKSPERTA"


Certyfikat Znak Jakości "Laur Eksperta" został przyznany Poręczeniom Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Ogólnopolskim Konkursie i Programie Doradztwa Konsumenckiego dla Firm.
W Konkursie oceniane są produkty bądź usługi, które odpowiadają potrzebom konsumentów, wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku, posiadają potencjał innowacyjny, a także odznaczają się wysoka jakością. Kapituła Konkursowa, w składzie której znaleźli się eksperci – naukowcy z najlepszych uczelni w Polsce, dostrzegli wszystkie te cechy w naszych produktach poręczeniowych!

PP_logo

LAUREAT PRESTIŻOWEJ NAGRODY "PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI 2014"


Certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” przyznawane są przedsiębiorstwom przestrzegającym wysokich standardów w zarządzaniu wiedzą i zasobami ludzkimi, gdyż to właśnie od potencjału ludzkiego i umiejętności jego wykorzystania zależy dziś poziom innowacyjności i nowoczesności firm oraz umiejętność osiągania przewagi konkurencyjnej na rynku. Skonkretyzowana w teorii zarządzania wizja „przedsiębiorstwa przyszłości” zakłada, iż firma odpowiadająca temu określeniu to organizacja inwestująca w wiedzę, otwarta na innowacje, potrafiąca czerpać z potencjału swoich pracowników i menadżerów, ale i w sposób strategiczny te kompetencje pomnażać. SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu okazał się jedynym przedsiębiorstwem z województwa Wielkopolskiego uhonorowanym certyfikatem w roku 2014.

Nagroda Specjalna BGK dla SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu

NAGRODA SPECJALNA BANKU GOSPODARSTWA KRAJOWEGO W 2012


Nagroda specjalna Banku Gospodarstwa Krajowego dla Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu została przyznana za efektywny wkład w rozwój regionalnej przedsiębiorczości oraz największą liczbę wspartych przedsiębiorstw w ramach inicjatywy JEREMIE w Polsce.

LAUREAT NAGRODY „EUROLADY” W REGIONIE LESZCZYŃSKIM W 2012 


Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w swej działalności pozyskuje środki z funduszy Unii Europejskiej, w tym również uzyskany został limit 60 mln złotych w ramach projektu JEREMIE. Dzięki pozyskanym przez SFPK funduszom mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mają możliwość inwestowania w innowacyjne przedsięwzięcia. Działalność ta została doceniona w regionie w konkursie EUROLADY. Przyznaną nagrodę oraz tytuł laureata „EUROLADY” odebrała Pani Aneta Karkosz – Prezes SFPK.
medal

LAUREAT NAGRODY "ZASŁUŻONY DLA POWIATU GOSTYŃSKIEGO" W 2007


Wyróżnienie „ZASŁUŻONY DLA POWIATU GOSTYŃSKIEGO” przyznawana jest obywatelom i instytucjom za znaczący wkład w działalność i współpracę przyczyniającą się do rozwoju i promowania powiatu w kraju i poza jego   granicami.

28 czerwca 2007 roku Rada Powiatu przyznała to zaszczytne wyróżnienie Samorządowemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Nagroda Gospodarcza Województwa Wielkopolskiego dla SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu

LAUREAT NAGRODY GOSPODARCZEJ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ROKU 2006 W KATEGORII INSTYTUCJA FINANSOWA


Nagroda ta, jest corocznie przyznawana firmom, które przyczyniają się w dużej mierze do rozwoju gospodarczego województwa wielkopolskiego. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. otrzymał tą nagrodę w kategorii „instytucja finansowa”.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]