Noworoczne spotkanie z przedsiębiorcami w Krotoszynie

W dniu 09 stycznia 2019 w Szkole Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami zorganizowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn.

Podczas spotkania, burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek podziękował przedsiębiorcom za ich wkład w rozwój regionu oraz pogratulował osiągniętych sukcesów. W swoim przemówieniu wręczył najbardziej zasłużonym listy gratulacyjne. Na ręce Pani Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu –  Pani Anety Karkosz zostało wręczone wyróżnienie za wysokie wyniki osiągnięte w minionym roku. Podczas trwania spotkania Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, posiadał punkt promocyjno–informacyjny, przy którym pracownicy udzielali informacji na temat aktualnej oferty w ramach projektu JEREMIE2.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]