ODWAŻNE DECYZJE KLUCZEM DO SUKCESU W BIZNESIE

W dniu 28.05.2018r. o godzinie 11.00 w sali posiedzeń odbyło się kolejne spotkanie w Starostwie Powiatowym dla osób bezrobotnych ubiegających się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej  mające na celu wręczenie umów.

 Po oficjalnym powitaniu przez Starostę Powiatu Gostyńskiego Pana Roberta Marcinkowskiego oraz przemówieniu Pani Justyny Krzyżostaniak pełniącej funkcję dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, każda z osób, które otrzymały jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej mogła przedstawić się i opowiedzieć o swoich planach związanych z prowadzeniem własnej firmy.

Ponadto dla przyszłych przedsiębiorców zostały przygotowane oraz zaprezentowane oferty i formy wsparcia przez:

- pracownika Urzędu Skarbowego w Gostyniu,

- pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu,

- pracownika Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego,

- Izabelę Chudą –Specjalistę ds. rozliczeń Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, która przedstawiła aktualną ofertę skierowaną dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzielanie poręczeń w ramach projektu JEREMIE 2.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]