O SILE WSPÓŁDZIAŁANIA...

W dniach 29-30 maja 2017 r. w Żerkowie odbyła się konferencja pt. „Inicjatywa JEREMIE…Rzecz o tym, że współpraca się opłaca”.

W trakcie trwania konferencji, przedsiębiorcom z terenu Kościana i Rawicza została zaprezentowana oferta SFPK Sp. z o.o. Prezes Zarządu Pani Aneta Karkosz przedstawiła informacje nt. realizowanej inicjatywy JEREMIE, jako motoru zapewniającego rozwój przedsiębiorstw sektora MŚP. W drugiej części konferencji Pani Anna Wawrzyniak Kierownik Biura Analiz i Poręczeń SFPK Sp. z o.o., w swoim wystąpieniu zaprezentowała informacje dotyczące oferty poręczeniowej realizowanej w ramach projektu oraz korzyści jakie niesie ze sobą projekt JEREMIE. Zwieńczeniem spotkania był spływ kajakowy, który miał ukazać rolę współpracy w dążeniu do celu. Wszyscy dotarli na metę, więc chyba się udało!

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]