PIĄTE SPOTKANIE Z CYKLU SZKOLEŃ ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu został zaproszony przez Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową w Lesznie do uczestnictwa w cyklu szkoleń „ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą”.

Szkolenia odbywają się od kwietnia do października 2013r. oraz skierowane są do osób bezrobotnych chcących założyć działalność gospodarczą.

Piąte z cyklu dziesięciodniowe szkolenie rozpoczęło się 29.07.2013r., natomiast w dniu 09.08.2013r. zaplanowana została prezentacja Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. nt. realizowanej inicjatywy JEREMIE. Informacje na temat poręczeń oferowanych przez Fundusz w ramach tego unijnego programu zaprezentowała zgromadzonym uczestnikom spotkania przedstawicielka Funduszu p. Dobromiła Stodolna.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]