PRZEDSIĘBIORCZY DEBIUT

W dniu 25.04.2017 r. w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyniu odbyło się spotkanie z osobami, które otrzymają dotację z Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Do 19 przyszłych przedsiębiorców trafi wsparcie w wysokości 220.000,00 zł. Przekrój rodzajów zakładanych działalności był bardzo szeroki - rozpoczynając od studia tańca i jogi, przez usługi kosmetyczne i fryzjerskie, rękodzieło, kończąc na szeroko rozumianych usługach ogólnobudowlanych.

Ponadto, osoby te miały możliwość zapoznania się z ofertą skierowaną do nich, jako przedsiębiorców sektora MŚP, którą zaprezentowali przedstawiciele lokalnych instytucji - między innymi Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, Urzędu Skarbowego w Gostyniu, Biura Terenowego ZUS w Gostyniu, Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Przedstawicielka Funduszu, Pani Ewa Bartosz-Kaźmierska, zaprezentowała możliwości zabezpieczania transakcji dla sektora MŚP oraz zaprezentowała korzyści, jakie niesie ze sobą odnawialna linia poręczeń wadialnych.

Życzymy samych sukcesów na drodze przedsiębiorczości!

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]