Rozpoczął się cykl spotkań z Samorządami

Zarząd Funduszu wraz z przedstawicielami Gminy Gostyń oraz Starostwa Powiatowego w Gostyniu rozpoczął cykl spotkań z włodarzami oraz radnymi ościennych gmin i powiatów. 

Na w/w posiedzeniach rozmawiano na temat wejścia udziałowego do Funduszu nowych samorządów i rozszerzenia zasięgu jego działania. Celem rozmów było przedstawienie działalności oraz przekonanie samorządowców o korzyściach płynących ze wzajemnej współpracy oraz wykupienia udziałów i przystąpienia do spółki. Prezes Funduszu p. Aneta Karkosz zwróciła uwagę na fakt, iż niezmiernie ważna jest pomoc dla małych i średnich przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, pomoc w tworzeniu nowych miejsc pracy, przygotowaniu wniosków kredytowych, biznes planów, analiz ekonomicznych i przedsięwzięć inwestycyjnych oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego też SFPK oprócz działalności poręczycielskiej udziela również rzetelnej informacji i pomocy w powyższych kwestiach.
Spotkania odbyły się odpowiednio: 
• Leszno 20.10.04 r. 
• Krotoszyn 21.10.04 r. 
• Czempiń 21.10.04 r. 
• Dolsk 27.10.04 r. 

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]