SFPK UHONOROWANY LAUREM EKSPERTA

W dniu dzisiejszym, 09 listopada, w murach Rezydencji Belweder – Klonowa w Warszawie, na ręce Prezesa Zarządu SFPK p. Anety Karkosz został wręczony LAUR EKSPERTA.

Tym zaszczytnym mianem zostały odznaczone nasze poręczenia! Zostały one zauważone oraz docenione przez Kapitułę tego Ogólnopolskiego Konkursu, w składzie której znaleźli się eksperci – naukowcy najlepszych uczelni w Polsce. Ten prestiżowy tytuł nadawany jest produktom bądź usługom, które odpowiadają potrzebom konsumentów, są niszowe, a co najważniejsze cechują się wysokim standardem jakości. W tym roku, spośród ponad 300 zgłoszonych przedsiębiorców, odznaczonych zostało grono 80.
Otrzymany LAUR EKSPERTA to uhonorowanie naszej codziennej pracy na rzecz wspierania przedsiębiorców sektora MŚP. Dla naszych obecnych i potencjalnych klientów to potwierdzenie, że Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. to solidna, godna zaufania i bezpieczna marka.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]