SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE ROK REALIZACJI INICJATYWY JEREMIE

W dniach 03-04 listopada bieżącego roku w Dolsku odbyło się spotkanie podsumowujące rok realizacji inicjatywy JEREMIE na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Jego organizatorami byli: Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele współpracujących banków PKO Banku Polskiego oraz SGB-Banku S.A. , którym zostały zaprezentowane osiągnięte wyniki sprzedażowe poręczeń kredytowych zakwalifikowanych do inicjatywy JEREMIE, a także działania mające na celu jej promocję. Takie spotkanie to także okazja do nagrodzenia i wyróżnienia doradców bankowych za ich pracę, zaangażowanie oraz pomoc w realizacji inicjatywy JEREMIE.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]