SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI MŚP W GOSTYNIU

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu wraz z oddziałem PKO Banku Polskiego oraz Diners Club Spółka z o.o. zorganizowali dla lokalnych mikro, małych i średnich przedsiębiorców spotkanie zatytułowane Pomocne instrumenty inżynierii finansowej w dobie kryzysu.

Spotkanie odbyło się 3 lipca 2012 roku o godzinie 16:00 na Kręgielni w Gostyniu przy ul. Strzeleckiej 27.

Przybyłych gości powitała dyrektor oddziału PKO Banku Polskiego P. Ewa Jagiełło, która zapowiedziała również wystąpienie pierwszego prelegenta.

Następnie głos zabrała P. Izabela Jankowska Kierownik Zespołu Komórki Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego w Gostyniu, która omówiła zgromadzonym ofertę banku skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W kolejnym wystąpieniu pracownik SFPK Sp. z o.o. P. Dobromiła Stodolna zaprezentowała zgromadzonym informacje na temat poręczeń oferowanych w ramach inicjatywy JEREMIE jako jeden z instrumentów inżynierii finansowej wspierający innowacyjne projekty i rozwój przedsiębiorczości.

Ostatnim wystąpieniem tego dnia była prelekcja P. Moniki Grabowskiej, która przedstawiła kartę oferowaną przez Diners Club.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]