SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W JAROCINIE

W dniu 07 stycznia 2014r. W siedzibie Cechu Rzemiósł Różnych w Jarocinie odbyło się spotkanie pn. Korzyści wynikające ze wspólnego zabezpieczania transakcji kredytowych przez SFPK Sp. z o.o. oraz JFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE. Organizatorem spotkania był Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy w Jarocinie oraz Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu. Uczestnikami spotkania byli przedsiębiorcy z terenu powiatu jarocińskiego.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystym otwarciem przez Burmistrza Jarocina. Po części powitalnej przeprowadzona została część merytoryczna, którą rozpoczęło wystąpienie przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Jarocinie: Prezesa BS w Jarocinie - Pana Jana Grzesiek, Wiceprezesa Zarządu - Pana Waldemara Ratajczaka oraz Wiceprezesa Zarządu - Panią Teresę Kuszyńską. Ponadto, w ramach organizowanego spotkania uczestnicy zapoznali się z ofertą poręczeniową Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., którą zaprezentowała Prezes JFPK Sp. z o.o. Zakończeniem części merytorycznej spotkania było wystąpienie Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. – Pani Anety Karkosz, w ramach którego przedsiębiorcy wysłuchali informacji na temat poręczeń oferowanych przez SFPK Sp. z o.o., realizowanej inicjatywy JEREMIE oraz korzyściach współpracy pomiędzy JFPK Sp. z o.o. i SFPK Sp.z o.o. Zwieńczeniem spotkania były kuluarowe rozmowy B2B pomiędzy przedsiębiorcami a prelegentami.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]