SPOTKANIE Z WŁAŚCICIELAMI NOWO POWSTAŁYCH FIRM

Starostwo Powiatowe w Gostyniu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu byli organizatorami spotkania w dniu 04.10.2013r. skierowanego dla nowo powstałych przedsiębiorców sektora MSP z terenu powiatu gostyńskiego.

Spotkanie miało na celu przybliżenie oferty skierowanej do przedsiębiorców przez Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.

Wszystkich zebranych uroczyście powitał p. Robert Marcinkowski Starosta Gostyński. Następnie głos zabrała p. Justyna Krzyżostaniak Dyrektor PUP, która przedstawiła informacje nt. form pomocy dla pracodawców – m.in. możliwości dofinansowania w zakresie utworzenia stanowiska pracy, czy przeprowadzenia szkoleń, oferowane przez PUP w Gostyniu. Kolejnym wystąpieniem była prezentacja p. Anety Karkosz Prezesa Zarządu SFPK Sp. z o.o., która omówiła możliwości zabezpieczania transakcji kredytowych w ramach inicjatywy JEREMIE. Ostatnim prelegentem spotkania był p. Krzysztof Marzec Prezes Zarządu SWPPG, który w swoim wystąpieniu pokrótce zaprezentował informacje nt. oferty Stowarzyszenia w zakresie szkoleń i doradztwa.

Zwieńczeniem spotkania były prezentacje nowo powstałych firm, które zaprezentowali ich właściciele.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]