SPOTKANIE Z ZRFPK SP. z o.o.

Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Szczecinie oraz Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu byli organizatorami spotkania Międzyregionalna wymiana doświadczeń zdobytych podczas realizacji inicjatywy JEREMIE przez ZRFPK Sp. z o.o. oraz SFPK Sp. z o.o., które odbyło się w dniach 21-23.02.2013r. w Karpaczu.

Oba fundusze, jako Pośrednicy Finansowi, realizują inicjatywę JEREMIE, dzięki której wspierają mikro, małych i średnich przedsiębiorców poprzez udzielanie poręczeń kredytowych na preferencyjnych warunkach. Wspólne spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń na tematy związane z realizacją tej unijnej inicjatywy. Dzięki niemu Fundusze zdobyły nową wiedzę, a także dokonały syntezy porównawczej z metodami pracy stosowanymi przez partnera z innej części kraju.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]