Spotkanie noworoczne z przedsiębiorcami w Krotoszynie

11 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z lokalnymi przedsiębiorcami z Miasta i Gminy Krotoszyn.

11 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie odbyło się spotkanie noworoczne z lokalnymi przedsiębiorcami z Miasta i Gminy Krotoszyn. Podczas spotkania, burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek podziękował przedsiębiorcom za ich wkład w rozwój regionu oraz pogratulował osiągniętych sukcesów w minionym roku. W swoim przemówieniu  Wraz z przewodniczącą rady miejskiej, Zofią Jamką wręczył najbardziej zasłużonym listy gratulacyjne.

Początek roku pozytywnie zaskoczył również nas - Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. został doceniony i wyróżniony za osiągnięte wyniki.

Życzenia noworoczne wszystkim przedsiębiorcom złożył także starosta krotoszyński Stanisław Szczotka. Uroczystość uświetnił występ Krotoszyńskiej Orkiestry Dętej pod batutą Roberta Kaczorowskiego.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]