Spotkanie w Starostwie Powiatowym

W dniu 26.04.2018 r. o godzinie 11.00 w sali posiedzeń odbyło się kolejne spotkanie w Starostwie Powiatowym w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 256, mające na celu wręczenie umów dla osób bezrobotnych ubiegających się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Wsparcie otrzymało 23 osób. Po oficjalnym powitaniu oraz przemówieniu Pani Justyny Krzyżostaniak pełniącej funkcję dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, każda z osób, które otrzymały jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej mogła przedstawić się i opowiedzieć
o swoich planach związanych z prowadzeniem własnej firmy.

Ponadto dla przyszłych przedsiębiorców zostały przygotowane i zaprezentowane oferty i formy wsparcia przez:

- pracownika Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego,

- pracownika Urzędu Skarbowego w Gostyniu,

- pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu,

- P. Mateusza Rajewskiego pracownika Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, który przedstawił aktualną ofertę skierowaną dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzielanie poręczeń w ramach JEREMIE 2.

Na koniec spotkania starosta Powiatu Gostyńskiego P. Robert Marcinkowski wygłosił przemówienie oraz wręczył wszystkim osobą planującym założyć działalność gospodarczą podpisane umowy dotyczące udzielonego wsparcia.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]