Spotkanie z krotoszyńskimi przedsiębiorcami

10 stycznia 2017r. obyło się noworoczne spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami w Krotoszynie.

Tradycja już się stało, że w pierwszej połowie stycznia odbywa się spotkanie z przedsiębiorcami Miasta i Gminy Krotoszyn.

W trakcie trwania wydarzenia p. Franciszek Marszałek Burmistrz Krotoszyna w swoim wystąpieniu podsumował ubiegły rok, natomiast p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. zaprezentowała uczestnikom informacje nt. projektu JEREMIE oraz oferowanych w jego ramach poręczeń.

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w trakcie trwania spotkania posiadał punkt promocyjno - informacyjny nt. inicjatywy JEREMIE. Pracownicy: p. Anna Wawrzyniak Kierownik Biura Analiz i Poręczeń oraz p. Dominika Junory Starszy specjalista ds. planowania i analiz udzielały informacji nt. realizowanego przez Fundusz projektu JEREMIE oraz szczegółowych informacji nt. oferowanych w ramach inicjatywy poręczeń.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]