Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Gostyniu

W dniu 05.04.2019r. o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyniu odbyło się kolejne spotkanie dla osób bezrobotnych ubiegających się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej mające na celu wręczenie umów.

 Po oficjalnym powitaniu przez Starostę Powiatu Gostyńskiego Pana Roberta Marcinkowskiego oraz przemówieniu Pana Andrzeja Czupryńskiego pełniącego funkcję za-cy dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, każdy z przyszłych przedsiębiorców dokonał autoprezentacji i opowiedział o planach związanych z prowadzeniem własnej firmy.

Ponadto dla uczestników spotkania zostały zaprezentowane oferty i formy wsparcia przez:

- pracownika Urzędu Skarbowego w Gostyniu,

- pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu,

- pracownika Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego,

- pracownika Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, który przedstawił aktualną ofertę skierowaną dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzielanie poręczeń w ramach projektu JEREMIE2.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]