UCZESTNICTWO W NARADZIE SPRZEDAŻOWEJ PKO BANKU POLSKIEGO

W dniach 10-11 września br. w Zielonej Górze odbyła się narada sprzedażowa organizowana przez Regionalny Oddział Detaliczny PKO Banku Polskiego w Poznaniu. W spotkaniu uczestniczyła p. Aneta Karkosz Prezes Zarządu SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu oraz p. Krzysztof Dylikowski Prezes Zarządu PFPK Sp. z o.o. w Poznaniu.

Na spotkaniu zaprezentowane zostały informacje podsumowujące działania sprzedażowe, kontrolne i informacyjno-promocyjne Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. oraz Poznańskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. zrealizowane w ramach I i II edycji inicjatywy JEREMIE.
Oba Fundusze współpracują ze sobą w ramach podpisanej w 2008 roku umowy konsorcjum, dzięki której w jeszcze większym stopniu mogą wspierać mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu Wielkopolski.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]