Stoisko SFPK Sp. z o.o. w festynie KrotoFest 2014

W dniu 31 maja przedstawiciele Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczyli w festynie pn. „KrotoFEST” organizowanym przez Miasto i Gminę Krotoszyn, odbywającym się w parku miejskim w Krotoszynie.

Fundusz posiadał stoisko promocyjno-informacyjne, dzięki któremu jego przedstawiciele mieli możliwość promocji oferty poręczeniowej w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE, wśród obecnych przedsiębiorców MMŚP oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą. Podczas festynu rozdystrybuowane zostały ulotki oraz materiały reklamowe związane z działalnością SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu.
Ponadto w trakcie trwania całego festynu inicjatywa JEREMIE oraz Fundusz były promowane hasłem reklamowym wyświetlanym na telebimie umiejscowionym przy scenie głównej imprezy. Podczas trwania wydarzenia najmłodsi uczestnicy KrotoFEST-u mieli również okazję brać udział w konkurach organizowanych przez Gminę. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami przekazanymi m.in.  przez SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]