V Forum Przedsiębiorczości w Czempiniu

W dniu 27 marca 2019r. odbyło się kolejne Forum Przedsiębiorczości Gminy Czempiń, którego współorganizatorem był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. 

W trakcie trwania Forum prelekcję wygłosiła Pani Aneta Karkosz – Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Zgromadzonym przedsiębiorcom zostały zaprezentowane informacje dotyczące nowego projektu JEREMIE2 oraz ogólne dane w kwestii oferowanych poręczeń w ramach projektu. Ponadto, w trakcie trwania forum przedstawiciele Funduszu udzielali informacji w ramach indywidualnych rozmów z przedsiębiorcami podczas obsługi stoiska promocyjno - informacyjnego nt. inicjatywy JEREMIE2. Podczas forum zostały przedstawione informacje z zakresu sukcesji, roczne podsumowanie współpracy samorządu z przedsiębiorcami, informacje przygotowane dla przedsiębiorców przez US oraz ZUS a także inauguracja trzeciej edycji konkursu „Champion Biznesu”.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]