WIZYTA STUDYJNA

W dniach 26.02. – 01.03.2013r. Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu uczestniczył w wizycie studyjnej na Malcie.

Organizatorem wyjazdu była Instytucja Zarządzająca Wielkopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Bank of Valletta. Wizyta miała na celu wymianę obopólnych doświadczeń w zakresie wspierania działalności sektora małych i średnich przedsiębiorstw na Malcie oraz w Polsce. Program obejmował szereg spotkań z lokalnymi instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie zwrotnych instrumentów finansowych. Ponadto, uczestnicy wyjazdu studyjnego mieli możliwość zapoznania się z maltańskim systemem wspierania małych i średnich przedsiębiorstw zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. W trakcie trwania konferencji SFPK Sp. z o.o. w Gostyniu miał możliwość zaprezentować swoją działalności poręczeniowej w kontekście realizowanej inicjatywy JEREMIE maltańskim instytucjom wspierających rozwój tamtejszego sektora MŚP.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]