WYSTĄPIENIE SFPK SP. Z O.O. na WARSZTATach OWP W KOŚCIANIE

10 września 2014 roku w siedzibie Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie odbyło się spotkanie warsztatowe pn. Jak efektywnie oszczędzać energię w twojej firmie? skierowane do lokalnych przedsiębiorców MSP. Organizatorami wydarzenia byli Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, I Oddział PKO Banku Polskiego w Kościanie oraz Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

Po powitaniu gości przez organizatorów wydarzenia, moderator spotkania dr inż. Ewa Teślak przedstawiła podstawowe informacje z zakresu oszczędności energetycznej oraz przeprowadziła warsztat z wykorzystaniem dostępnych metod oceny i kwalifikacji, który podsumowany został otwartą dyskusją panelową nad wcześniej przygotowanymi studiami przypadków. Następnie głos zabrali kolejno:

- Pani Monika Pikosz-Stachowiak Kierownik Zespołu Komórki Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego Oddział 1 w Kościanie, , która przedstawiła możliwości finansowania inwestycji przy współudziale Banku;

- Pani Aneta Karkosz Prezes Zarządu SFPK Sp. z o. o. oraz Pani Anna Michalska Kierownik Biura Analiz i Poręczeń zaprezentowały zgromadzonym przedsiębiorcom informacje na temat możliwości poręczenia zobowiązań kredytowych w ramach inicjatywy JEREMIE.

W ramach podsumowania spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawania dodatkowych pytań, dzięki czemu uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich tematy.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]