W drodze po sukces

W dniu 14.09.2018r. o godzinie 11.00 w sali posiedzeń odbyło się kolejne spotkanie w Starostwie Powiatowym w Gostyniu dla osób ubiegających się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Po powitaniu przez Starostę Powiatu Gostyńskiego Pana Roberta Marcinkowskiego oraz przemówieniu Pana Andrzeja Czupryńskiego pełniącego funkcję Z-ca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, każda z osób, które otrzymały jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej mogła przedstawić się i opowiedzieć o swoich planach związanych z prowadzeniem własnej firmy.

Ponadto dla przyszłych przedsiębiorców zostały przygotowane oraz zaprezentowane oferty i formy wsparcia przez:

-        pracownika Urzędu Skarbowego w Gostyniu,

-        pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu,

-        Prezesa Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego,

-        Milenę Chlebowską – pracownika Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, która przedstawiła aktualną ofertę skierowaną dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzielanie poręczeń w ramach projektu JEREMIE2.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]