Spotkanie z nowymi przedsiębiorcami w powiecie gostyńskim

W dniu 27.06.2018r. odbyło się kolejne spotkanie w Starostwie Powiatowym dla osób bezrobotnych ubiegających się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej  mające na celu wręczenie umów.

Po oficjalnym powitaniu przez Starostę Powiatu Gostyńskiego Pana Roberta Marcinkowskiego oraz przemówieniu Pana Andrzeja Czupryńskiego pełniącego funkcję Z-ca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu, każda z osób, które otrzymały jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej mogła przedstawić się i opowiedzieć o swoich planach związanych z prowadzeniem własnej firmy.

Ponadto dla przyszłych przedsiębiorców zostały przygotowane oraz zaprezentowane oferty i formy wsparcia przez:

- pracownika Urzędu Skarbowego w Gostyniu,

- pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu,

- pracownika Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego,

- Izabelę Chudą –Specjalistę ds. rozliczeń  Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, która przedstawiła aktualną ofertę skierowaną dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez udzielanie poręczeń w ramach projektu JEREMIE2.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]