SZKOLENIE DLA PRZEDSTAWICIELI MILLENNIUM LEASING SP. Z O.O.

W dniach 23-24 stycznia 2014r. w Hotelu VILLA NATURA w Dolsku odbyło się szkolenie pn. Poręczenia transakcji leasingowych w kontekście inicjatywy JEREMIE”.

 Organizatorem tego wydarzenia był Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu wraz z  Millennium Leasing Sp. z o.o. Niniejsze szkolenie skierowane było do przedstawicieli Millennium Leasing Sp. z o.o. w celu przybliżenia tematyki współpracy w ramach inicjatywy JEREMIE.

 Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem uczestników przez Prezes SFPK Sp. z o.o. – Panią Anetę Karkosz oraz Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Millennium Leasing - Panią Katarzynę Milej.

 W trakcie szkolenia  zostały przedstawione panele tematyczne nawiązujące do realizowanej inicjatywy JEREMIE przez SFPK Sp. z o.o. oraz współpracy pomiędzy funduszem a firmą leasingową. Prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych – Pani Aneta Karkosz zaprezentowała uczestnikom informacje nt. działalności Funduszu oraz dotychczasowych doświadczeń w udzielaniu poręczeń, w tym w ramach realizowanej inicjatywy JEREMIE. Ponadto uczestnicy spotkania zostali zapoznani z procedurą oraz warunkami udzielania poręczeń w kontekście Inicjatywy JEREMIE dzięki Kierownik Biura Analiz  i Poręczeń - Pani Annie Michalskiej.

 Uczestnikom szkolenia przedstawione zostały również informacje na temat zasad współpracy pomiędzy konsorcjum funduszy i Millennium Leasing Sp. z o.o. z udziałem Krajowej Grupy Poręczeniowej. Ostatni temat szklenia stanowiło wystąpienie przedstawiciela Millennium Leasing Sp. z o.o. przedstawiające korzyści wynikających z transakcji leasingowych zarówno dla klientów jak i firmy leasingowej. Ostatnim punktem spotkania była dyskusja uczestników szkolenia. 

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]