warsztaty ZSE LESZNO

W dniu 2 lutego 2018 roku, w ramach Dnia Handlowca w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie, Pani Jagoda Wielebińska przeprowadziła spotkanie warsztatowe z uczniami dotyczące roli poręczenia w drodze do rozwoju w biznesie.

Podczas warsztatów wyjaśniono podstawowe pojęcia oraz zagadnienia związane z poręczeniem oraz funduszem poręczeniowym.  Zaprezentowano również kwestie związane z przedsiębiorczością, wyjaśniono mechanizm działania poręczenia jako zabezpieczenia odnosząc się do innych zabezpieczeń. Niniejsze spotkanie miało na celu ukazać uczniom jak bardzo ważnym aspektem w życiu jest przedsiębiorczość na wielu płaszczyznach życia w kontekście zarówno rozwoju osobistego oraz prowadzonej działalności gospodarczej. Podczas zajęć praktycznych uczniowie mieli możliwość wypełnienia wniosku o poręczenie w SFPK.  Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu dołożyliśmy cegiełkę do promowania postaw przedsiębiorczych młodzieży.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]